- Neděle
19. 5. - Pondělí
20. 5. - Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5. - Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5. - Čtvrtek
30. 5. - Pátek
31. 5. - Sobota
1. 6.
Pondělí 6.5.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Hobby naší doby
00:00Máme rádi zvířata
00:30Příběhy slavných... Věra Suková-Pužejová
00:55Manéž Bolka Polívky
01:50Banánové rybičky
03:00Zahrada je hra
03:25Chalupa je hra
03:50Bydlení je hra
04:15Pod pokličkou
04:35Bydlet jako... japandi
05:00Zajímavosti z regionů
05:30Studio 6
05:59Úsměvy Simony Postlerové
09:00David, Molavcová, Mládek, Zagorová
09:45168 hodin
10:00Doktor Martin (16)
10:35AZ-kvíz
11:30Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
12:20Sama doma
12:30Bydlet jako... japandi
14:00Oznamuje se láskám vašim
14:30Zdravotní škola V
16:00Máme rádi zvířata
16:45AZ-kvíz
17:15Černé ovce
17:40Události v regionech
18:00Kde domov můj?
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:56Stíny v mlze II (5/12)
20:10Reportéři ČT
21:20Plné hnízdo v Ústeckém kraji 2
22:05Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
22:29Marie Antoinetta (5/8)
22:30Vigil (4/6)
23:25AZ-kvíz
00:25V kondici
00:55Z metropole, Týden v regionech
01:15Kalendárium
01:40Rajské zahrady
02:00Dobré ráno
02:20Na stopě
04:50Věk válečných lodí
00:45Žiješ jenom 2x (2)
01:30Hranice bez hranic
02:00Stopy, fakta, tajemství
02:25Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
02:55Krásy evropského pobřeží
03:20Před půlnocí
03:30Folklorní výlety
03:55V zajetí železné opony
04:25Náš venkov
04:35Vrcholy Leopolda Sulovského
05:05Království divočiny: Národní park Širetoko
05:30Dobré ráno
05:59Krásné země z výšky
08:30Sloni zblízka (2/2)
09:25Věčný Egypt
10:15Na plovárně s Robertem Kvačkem
11:10Babylon
11:40Planeta pokladů
12:10Cesty víry
13:05Okavango - řeka snů (2/4)
13:30S kuchařem kolem světa
14:25Královna ve válce
15:20Dobrodružství vědy a techniky
16:20Bojovníci v odboji a ilegalitě - vzpomínky partyzánky
16:45Letecké katastrofy
17:45Stezka Českem (9/10)
18:30Kvarteto
19:00Československý filmový týdeník 1974 (1512/2379)
19:25Postřehy odjinud
19:40Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Velká vlaková loupež (1/2)
20:00Podivuhodná cesta fakíra, který uvízl ve skříni
21:35Pokrevní pouto
23:15Věk válečných lodí
01:20Vzkaz Jiřího Gaislera
02:05Před půlnocí
02:20Ta naša kapela
02:50Případ pro ombudsmanku
03:15Historie.cs
03:45Hledání starých časů
04:40Kriminálka Miami V (14)
02:05Superlov II
03:05Novashopping
04:45Snídaně
05:55Ulice (4695)
08:35Iveta II (3)
09:35Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VII (1)
10:55Tescoma s chutí
11:45Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Ordinace v růžové zahradě 2 (146)
12:20Kriminálka Miami V (15)
13:40Kriminálka Miami V (16)
14:30Výměna manželek IX
15:30Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu IV
17:30Ulice (4696)
18:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Specialisté (222)
20:20Specialisté (5)
21:25Víkend
22:30Kriminálka Las Vegas V (5)
23:10Kriminálka Miami V (15)
00:05Kriminálka Miami V (16)
01:10Novashopping
04:4513
01:25Poslouchej
03:30Rozpal to, šéfe!
05:20Nový den
05:55Nový den
06:00M.A.S.H (240)
07:05M.A.S.H (241)
07:35M.A.S.H (242)
08:05M.A.S.H (243)
08:40Vytoč mého agenta (7)
09:15Policie Hamburk VIII (20)
10:30Policie Hamburk VIII (21)
11:30Closer VII (14)
12:30Komisař Rex II (14)
13:30Policie v akci
14:35Ano, šéfe!
15:35Inkognito
16:40Prostřeno!
17:55Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Lež na pláži (6)
20:15Česko na grilu
21:30Tátové na tahu (10)
22:50Receptář prima nápadů
23:55Policie Hamburk VIII (20)
00:45Policie Hamburk VIII (21)
01:45Closer VII (14)
02:55V zajetí démonů 2
01:15Čelisti 3
03:45Závod s časem
05:00Psí poslání 2
06:35Jesse Stone: Chladnokrevný detektiv
08:35Nákaza
10:25Sully: Zázrak na řece Hudson
12:25Pán prstenů: Společenstvo prstenu
14:25Yes Man
18:00Cizinec
20:00Prci, prci, prcičky: Nahá míle
22:05Večerní škola
00:05Teorie velkého třesku XI (19, 20, 21, 22)
00:30Malý Sheldon (8, 9)
02:15Zlatá sedmdesátá II (2, 3)
02:50Griffinovi II (7, 8)
03:30TELE TELE
04:15Stahovák
04:40Zig a Sharko IV (42, 43, 44, 45)
05:25Bakugan (4)
06:00Přátelé II (1, 2)
06:102 $ocky III (16, 17, 18, 19)
07:05Malý Sheldon (10, 11, 12, 13)
08:55Susedia VII (8, 9)
10:35Dva a půl chlapa X (16, 17)
11:55Přátelé II (1, 2)
12:50Teorie velkého třesku XI (19, 20, 21, 22)
13:452 $ocky III (20, 21, 22, 23)
15:25Zlatá sedmdesátá II (4, 5)
17:15Dva a půl chlapa X (18, 19)
18:15Malý Sheldon (14, 15)
19:05Teorie velkého třesku XI (23, 24)
20:00Teorie velkého třesku XII (1, 2)
20:50Přátelé II (3, 4)
21:45Griffinovi II (9, 10)
22:40Dva a půl chlapa X (18, 19)
23:35Teorie velkého třesku XI (23, 24)
00:30Teorie velkého třesku XII (1, 2)
01:25Strážci hranic: Amerika (27, 28)
01:50Walker, Texas Ranger IV (20)
02:35Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves
03:25Walker, Texas Ranger IV (19)
05:35Mistři zastavárny XX (19)
06:15Pád letu A 800
07:05Kobra 11 XVII (3, 4)
09:35Walker, Texas Ranger IV (20)
11:35Válka skladů IV (11, 12)
12:35Válka skladů V (1, 2)
13:30Mistři zastavárny XX (20)
14:30Strážci hranic: Kanada (1, 2)
15:25Kobra 11 XVII (5, 6)
16:30Válka skladů V (3, 4)
18:35Mistři zastavárny XXI (1)
19:30Američtí sběratelé XVIII (6)
20:30Pomozte autům V (9)
21:25Walker, Texas Ranger IV (21)
22:25Kobra 11 XVII (5, 6)
23:20SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (6)
01:15Cleveland Cavaliers - Orlando Magic
04:45Myšlenky zločince V (2)
00:45Myšlenky zločince V (3)
01:20Myšlenky zločince V (4)
02:00Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (5)
02:40Na lovu
03:20Co na to Češi
04:05Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
05:30Na lovu IV
06:15MasterChef Česko V (1)
07:10Beze stopy V (4)
08:30Don Matteo VII (17)
09:30Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (4)
10:40Beze stopy V (5)
11:35MasterChef Česko V (2)
12:35Tescoma s chutí
13:50Don Matteo VII (18)
13:55Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (5)
15:10Kriminálka Las Vegas III (6)
16:10Kriminálka Las Vegas III (7)
17:05Kriminálka Miami V (15)
18:05Kriminálka Miami V (16)
19:00Můj přítel Monk VIII (11)
20:00Můj přítel Monk VIII (12)
20:50Beze stopy V (6)
21:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (6)
22:40Don Matteo VII (18)
23:35Můj přítel Monk VIII (11)
00:50Můj přítel Monk VIII (12)
01:30Beze stopy V (6)
02:05Simpsonovi XXII (21)
01:05Simpsonovi XXII (22)
01:30Simpsonovi XXIII (1)
02:00Futurama VI (11)
02:30Futurama VI (12)
03:00Top Gear XVIII (2)
03:30Ženy ve wrestlingu VIII (14)
04:50Příhody Bolka a Lolka
06:00Těžká dřina
06:10Autosalon.tv
06:35Prima Partička
07:20Top Gear XVII (4)
08:20Top Gear XVIII (7)
09:25Hvězdná brána VII (1)
10:30Hvězdná brána VII (2)
11:25Futurama VI (11)
12:30Futurama VI (12)
13:00Simpsonovi XXI (20)
13:30Simpsonovi XXI (21)
14:00Simpsonovi XXI (22)
14:25Simpsonovi XXI (23)
14:55Hvězdná brána VII (3)
15:15Hvězdná brána VII (4)
16:10Futurama VI (13)
17:15Futurama VI (14)
17:45Simpsonovi XXIII (3)
18:15Simpsonovi XXIII (4)
18:45Simpsonovi XXIII (5)
19:15Simpsonovi XXIII (6)
19:45Prima Partička
20:15Mikýřova hysteorie českých dějin
21:15Brickleberry III (11)
22:05Re-play
22:35Simpsonovi XXIII (3)
23:05Simpsonovi XXIII (4)
23:25Simpsonovi XXIII (5)
23:45Simpsonovi XXIII (6)
00:15Futurama VI (13)
00:45Futurama VI (14)
01:15Top Gear XVIII (7)
01:45Ženy ve wrestlingu VIII (15)
03:00Rodina doktora Kleista II (9)
00:00Rodina doktora Kleista II (10)
01:05Ve hře je láska (172)
02:20Ve hře je láska (173)
03:20Lásce navzdory (30)
04:40Na zámku
05:40Karolína, domácí kuchařka
06:05Prostřeno!
06:30Sestřičky (20)
07:25Slunečná (127)
08:50Prostřeno!
10:15Ano, šéfe!
11:05V osidlech vášní
12:15Záchranáři z hor VII (12)
14:00Záchranáři z hor VIII (1)
15:00Ve hře je láska (174)
16:00Ve hře je láska (175)
17:00Záchranáři z hor VIII (2)
17:55Záchranáři z hor VIII (3)
18:55Inga Lindström: Farma u jezera
20:00Sestřičky (21)
21:55Vytoč mého agenta (7)
23:10Rodina doktora Kleista II (11)
00:20Rodina doktora Kleista II (12)
01:25Lásce navzdory (31)
02:40Na zámku
03:40Jak funguje vesmír II (3)
00:50Stonehenge: Skrytá pravda (1)
01:50Anabáze: Sibiří ve stopách legionářů
03:00Letecké katastrofy: Nové důkazy IV (8)
04:20Prima Svět
05:20Rok na Lofotech (2)
06:00Zabijáci v divočině (5)
06:45Příběh šesti světadílů (3)
07:45Úžasné domy (1)
08:50Když žraloci útočí VI (2)
09:55Tajemství oceánu
10:55Kolosální stroje II (1)
12:05Extrémní přepravci III (6)
13:05Zapomenuté megastavby VIII (3)
14:15Umění špionáže (6)
15:15Největší záhady historie (6)
16:10Koloseum (6)
17:55Pravdy, lži a dějiny (3)
18:50Prima Česko
20:00Prima Svět
20:35Nejkrásnější evropské cesty vlakem (5)
21:05NASA: Vynálezy a inovace (4)
22:15Časoprostor (5)
23:15Mnichov: Teror na olympiádě (2)
00:05Svět sportu: Rok za rokem (19)
01:20Ledová království: Zkouška odvahy (1)
02:00Evoluce v pohybu (1)
02:30Ptačí říše
03:40Smrtící bouře
00:50Hra s nevěrou
02:45Námořní vyšetřovací služba IX (3)
04:55Příhody Bolka a Lolka
06:00M.A.S.H
06:10M.A.S.H
06:30M.A.S.H
06:55Námořní vyšetřovací služba IX (3)
07:25Námořní vyšetřovací služba IX (4)
08:20Agent WC 40
09:15Podfukářky
10:50Tři muži a nemluvně
12:50Svatební pochod 5: Staronový přítel
15:05Den nezávislosti
16:50Přes palubu
20:00Londýnský gangster
22:25Na nože
00:20Námořní vyšetřovací služba IX (4)
03:05FL: FC Hradec Králové - SK Slavia Praha
00:30Sportovní infoservis
02:30MLB: Chicago Cubs - Milwaukee Brewers
09:00F:INITO (60)
12:00F:INITO (61)
12:45Fusion Fight League: FUSION 27
13:30Týden v motorsportu (18)
16:30ONE Fight Night 22: Sundell vs. Diachkova
17:00Tiki - Taka - 242
20:00Česká ulička Michala Hrdličky - Marek Matějovský (7)
21:30Philadelphia Phillies - San Francisco Giants
22:00FL: SK Slavia Praha - FC Baník Ostrava
01:00Sportovní infoservis
03:00Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
00:10Moje zprávy
01:10VIP svět
01:20Exkluziv Kateřiny Brožové
01:35Na plac!
02:10Ostříháno
03:30Nebezpečné vztahy
04:40Jak to dopadlo!?
05:25Jak to dopadlo!?
06:20Nebezpečné vztahy live
07:15Klenot.TV
08:50Česká tajenka
13:40Jak to dopadlo!?
14:20Nebezpečné vztahy
15:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
16:15Česká tajenka
17:00Nebezpečné vztahy
17:40Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05Pašák (6)
20:15El Chapo (5)
22:10El Chapo (6)
23:05Cyranův poloostrov (18)
00:05Moje zprávy
00:50VIP svět
01:00Exkluziv Kateřiny Brožové
01:15Na plac!
02:30Ostříháno
02:55Nebezpečné vztahy
04:40Branky, body, vteřiny
01:10Hokej: Euro Hockey Tour mužů 2023/2024
01:25Branky, body, vteřiny
03:25Paralympijský magazín
03:40Triatlon: Aquatlon MČR České Budějovice
04:00Běh: Česko běží modře
04:15Parahokej: MS v parahokeji mužů 2024 Kanada
04:30Hokej: Euro Hockey Tour mužů 2023/2024
06:25Panorama
08:20BBV po 25 letech
08:55Archiv Z 1985: ČSSR - Kanada
09:05Fotbal: Dohráno
10:50Panorama
12:05Sportovní zprávy
12:25Cyklotoulky
12:55Sokolský zpravodaj
13:05Hokej: Euro Hockey Tour mužů 2023/2024
13:15Volejbal: Liga mistrů CEV 2023/2024
15:10Volejbalový magazín
17:25Archiv D: Srdce v hokeji
17:45Basketbal: Kooperativa NBL 2023/2024
18:50Bojové sporty: CZ FIGHTERS FOR VETERANS
21:00Branky, body, vteřiny
00:05Basketbal: Kooperativa NBL 2023/2024
00:20Volejbalový magazín
02:30Archiv D: Srdce v hokeji
02:50Branky, body, vteřiny
03:50Fotbal: Evropská a Konferenční liga UEFA
04:05Plavání: Plavání 2024
04:35Sokolský zpravodaj
04:55Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Zajímavosti z regionů
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zajímavosti z regionů
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Zprávy
05:00Studio ČT24
05:10Studio 6
05:59Studio 6
09:00Studio ČT24
10:00Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:20Zprávy
12:30Studio ČT24
12:33Zprávy
13:00Studio ČT24
13:03Zprávy
13:30Studio ČT24
13:33Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Zprávy
14:30Studio ČT24
14:33Zprávy
15:00Studio ČT24
15:03Zprávy
15:30Studio ČT24
15:33Zprávy v 16
16:00Zprávy
16:30Studio ČT24
16:33Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Zprávy
17:30Studio ČT24
17:33Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Studio ČT24
18:03Interview ČT24
18:28Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Počasí v letoviscích
19:54Branky, body, vteřiny
19:5690’ ČT24
20:07Horizont ČT24
21:30Události, komentáře
22:00Předpověď počasí
23:00Zprávy ve 23
23:05Interview ČT24
23:32Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Události v regionech
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Óčko flirt
00:00Ranní fresh
06:00Óčko hity
09:00Óčko hity
12:00Top duben 2024
14:00New Music Radar
15:00Óčko hity
16:00Party ride
19:00Hot hity
21:00Naked Attraction
22:00Virtuální svět TV
22:30Óčko flirt
00:00Galerie... kde byste je nečekali (4/6)
00:45Kanadská soda IX (3/14)
01:15Emoce v umění (18/24)
01:35Ladí neladí
02:30Colours of Ostrava Drive stage
03:25Igor Šebo
04:15Před půlnocí
04:30Babylon
04:55Události v kultuře
05:10Události v kultuře
20:00Smetanova Vltava očima Bamberských symfoniků
20:15Hudební cestopis slavných skladatelů (1/8)
21:10PKF - Prague Philharmonia a Oksana Lyniv na Pražském jaru 2023
22:05Jubilee
23:25Emoce v umění (19/24)
01:05Americký step
01:55Po hladině
02:55Styl
03:15Po hladině
03:35Mezi proudy
03:55Uchem jehly
04:45